Телефон +38 (095) 601 82 88
Пн-Пт: 9.00-20.00  Сб: 10.00-18.00  Нд: вихідний
Телефон +38 (095) 601 82 88
Пн-Пт: 9.00-20.00  Сб: 10.00-18.00  Нд: вихідний

Як підготуватися до першого прийому?

Ми дуже раді, що Ви довіряєте здоров'я своїх зубів і порожнини рота стоматологам нашої клініки!

Перед першим прийомом радимо прочитати декілька корисних та важливих деталей:

  1. Унаслідок великого завантаження наших фахівців рекомендуємо записуватися на прийом заздалегідь.

  2. При першому відвідуванні клініки приходьте на прийом за 5-10 хвилин до призначеного часу для заповнення усіх документів.

  3. На першу консультацію до стоматолога візьміть з собою рентгенівські знімки зубів, документи про попереднє лікування, напрями або висновки інших лікарів.

  4. Незадовго до прийому поїжте щось калорійне. У ситої людини виділяється менше слини, знижується ризик запаморочення і інших можливих негативних наслідків анестезії.

  5. Перед прийомом стоматолога почистіть зуби, а якщо такої можливості немає, то прополощіть рот водою і скористайтеся жувальною гумкою.

  6. Напередодні візиту до лікаря не вживайте алкоголь. В день відвідування приймати алкоголь категорично забороняється. Якщо за станом здоров'я Вам необхідно мати при собі якісь ліки проти нападів (астма, діабет, епілепсія, гіпертонічна хвороба, захворювання серцево-судинної системи), не забудьте узяти їх з собою.

  7. Не плануйте важливих ділових або особистих зустрічей відразу ж після відвідування стоматологічної клініки. При виконанні анестезії неминуче відбувається знеболення частини губи, щоки, що може завадити Вашому спілкуванню.

 

Зв’язок