Телефон +38 (095) 601 82 88
Пн-Пт: 9.00-20.00  Сб: 10.00-18.00  Нд: вихідний
Телефон +38 (095) 601 82 88
Пн-Пт: 9.00-20.00  Сб: 10.00-18.00  Нд: вихідний

Наше устаткування

Усі лікувальні кабінети клініки обладнані сучасними стоматологічними установками виробництва італійської компанії "Antos", які укомплектовані потужними аспіраційними системами (слюноотсосы і "пилососи") і підключені до безмасляних компресорів. Усі наконечники мають вбудовану світлооптику, яка під час роботи освітлює робоче поле і дозволяє лікареві бачити усі деталі.

Для проведення знеболення в нашій клініці є повний арсенал сучасних безпечних анестетиків зарубіжного виробництва з різним вмістом адреналіну і без нього: Убістезин, Ультракаїн, Септанест, Скандонест. Для кожного пацієнта проводиться індивідуальний підбір препарату залежно від клінічної ситуації і стану його здоров'я. Ми обіцяємо, що боляче не буде!

 

Для пломбування і реставрації зубів ми використовуємо композитні матеріали ("світлові пломби") і склоіномерні цементи провідних світових виробників : 3m ESPE (США), Heraeus (Німеччина), Dentsply (Німеччина), Tokuyama (Японія), VOCO (Німеччина). І не обмежуємося одним матеріалом однієї фірми, в арсеналі лікарів стоматологічної клініки "Акварель Дент" є усі пломбувальні матеріали перерахованих фірм. Вибір світлового композиту для пломбування робить сам лікар, підбираючи оптимальний за властивостями і кольором залежно від конкретної клінічної ситуації.

 

Для підготовки зуба до пломбування ми використовуємо надійні адгезивні системи (спеціальні стоматологічні клеї, завдяки яким пломби утримуються в зубах) : Adper Single Bond 2 (3m ESPE, США) і Gluma2bond (Heraeus, Німеччина). Це найбільш вивчені і популярні у світовій стоматології адгезивні системи, які довели свою ефективність в численних незалежних лабораторних і клінічних дослідженнях.

Для проведення рентгенологічних досліджень в нашій клініці встановлений радіовізіограф MyRay (Італія). Застосування комп'ютерних рентген-апаратів дозволяє в 5-7 разів понизити променеве навантаження на пацієнта в порівнянні з традиційними плівковими знімками.

Для обробки кореневих каналів використовуються сучасні гнучкі нікельтитанові інструменти, які на відміну від класичних ручних обертаються в зубі під дією спеціального мотора і істотно підвищують якість обробки кореневих каналів.

 

Ми маємо повний набір нікельтитанових інструментів для лікування і переліковування зубів, і рішення практично будь-яких клінічних ситуацій. Окрім таких відомих систем як ProTaper Universal (Dentsply Maillefer, Швейцарія) і Mtwo (VDW, Німеччина), ми впровадили у свою практику і найбільш інноваційні файли эксперт рівня : ProTaper Next (Dentsply Maillefer, Швейцарія) і XP - endo finisher (FKG, Швейцарія).

 

Для проведення професійної чистки зубів і зняття зубних відкладень (каменів) ми використовуємо ультразвукові скалери UDS - P (Woodpecker, Корея).

Для дитячого прийому у нас є спеціальні ручні інструменти, які дозволяють видалити увесь карієс без "свердління" зуба. Для пломбування ми використовуємо спеціально розроблені для тимчасових зубів матеріали з вираженою протикаріозною дією. А за бажання ми можемо поставити малюку яскраву кольорову пломбу, якою він потім хвалитиметься перед своїми друзями в дитячому саду або школі!

 

Керівництво стоматологічної клініки "Акварель Дент" не економить на закупівлях і намагається укомплектувати робочі місця докторів найкращими інструментами, матеріалами і устаткуванням. Ми піклуємося про здоров'я своїх пацієнтів і не порушуємо законодавство, тому застосовуємо в клініці тільки сертифіковані для застосування в Україні технології. Нижче приведений список основних фірм-виробників, продукцію яких ми застосовуємо у своїй щоденній практиці :

Зв’язок