Телефон +38 (095) 601 82 88
Пн-Пт: 9.00-20.00  Сб: 10.00-18.00  Нд: вихідний
Телефон +38 (095) 601 82 88
Пн-Пт: 9.00-20.00  Сб: 10.00-18.00  Нд: вихідний

ПРО КЛІНІКУ "АКВАРЕЛЬ ДЕНТ"

Стоматологічна клініка "Акварель Дент" дбає про ваші зуби! Наші фахівці займаються лікуванням та протезуванням зубів у дорослих та дітей. Естетична стоматологія, протезування, професійне чищення та відбілювання зубів дозволять повернути красу посмішці. Усі види послуг ліцензовані. Особлива увага в клініці приділяється підтримці чистоти та безпеки наших пацієнтів. У своїй роботі ми керуємося найпередовішими технологіями та принципами асептики та антисептики та задаємо високі стандарти стерилізації інструментарію. Для проведення рентгенологічного дослідження в клініці встановлено радіовізіограф для виконання комп'ютерних знімків, що дозволяє суттєво знизити променеве навантаження порівняно з класичним рентгенологічним обладнанням для знімків.

Наші переваги

Широкий спектр стоматологічних послуг. Лікарі клініки займаються:

  • лікуванням карієсу та його ускладнень (пульпіти та періодонтити),

  • протезуванням зубів різними типами коронок,

  • професійною гігієною,

  • відбілюванням зубів,

  • видаленням зубів

  • імплантацією

  • ортодонтичним лікуванням.

Наші лікарі проводять ендодонтичне лікування зубів у складних клінічних ситуаціях (рятуючи ті зуби, які у інших клініках засудили до видалення), займаються мінімально-інвазивною стоматологією та художньою реставрацією, консультують пацієнтів із захворюваннями ясен та слизової оболонки порожнини рота.

Висококваліфікований персонал

Стоматологи клініки "АкварельДент" — професіонали своєї справи. Стаж роботи, багатий досвід та постійне підвищення кваліфікації дозволяє їм вирішувати найскладніші клінічні завдання із застосуванням передових технологій.

Обладнання, технології та матеріали останнього покоління

У своїй практиці ми застосовуємо лише сертифіковані медикаменти та матеріали фірм-виробників зі світовим ім'ям: 3M ESPE, DENTSPLY, SEPTODONT, HERAEUS, EMS, VDW та інших. Керівництво клініки стежить за всіма новинками стоматологічного ринку та регулярно вводить нові технології у повсякденну практику своїх стоматологів.

Суворе дотримання санітарних норм

Здоров'я та безпека пацієнтів є для нас пріоритетним напрямом, тому режим роботи клініки підтримується згідно з найновішими санітарними нормами, правилами та санітарно-епідеміологічними вимогами до організацій, які здійснюють медичну діяльність. Власна стерилізаційна клініки обладнана найсучаснішим обладнанням, яке сертифіковано та зареєстровано у Міністерстві охорони здоров'я України.

Гарантія на усі види робіт

Мы даємо гарантію на усі види робіт — від 1 року! 

Доступні ціни

Ми зробили максимально простий та зрозумілий пацієнтам прайс-лист без додаткових послуг та доплат після закінчення лікування. Вартість основних видів стоматологічних послуг (лікування карієсу, протезування металокерамічними коронками, професійне чищення зубів) знаходиться на середньоміському рівні.

Досвід!

Стоматологічна клініка АкварельДент є однією з найкращих приватних стоматологічних практик. Досвід лікарів понад 20 років! Тільки якісне лікування із чудовими віддаленими результатами дозволило завоювати довіру мешканців міста. Ми пишаємось тим, що щодня до нас приходять нові пацієнти, а наші постійні клієнти регулярно відвідують клініку з метою профілактичних оглядів. Ми цінуємо свою репутацію і постійно розвиваємося!

Зв’язок