Телефон +38 (095) 601 82 88
Пн-Пт: 9.00-20.00  Сб: 10.00-18.00  Нд: вихідний
Телефон +38 (095) 601 82 88
Пн-Пт: 9.00-20.00  Сб: 10.00-18.00  Нд: вихідний

Правила клініки

Ми дякуємо вам за вибір стоматологічної клініки "Акварель Дент" і обіцяємо, що прикладемо усі свої знання, навички і досвід, щоб процес лікування був безболісним і комфортним, а результат - довготривалим. Зі свого боку дотримуйтеся, будь ласка, наших рекомендацій та правил:

 

  1. Приходьте на прийом у встановлений час. Якщо ви звертаєтеся в нашу клініку уперше, то просимо прийти за 5-10 хвилин до призначеного часу лікування для заповнення усіх документів. У випадку, якщо ви не можете потрапити до доктора в призначений час, просимо заздалегідь повідомити про це адміністраторові клініки.

  2. Унаслідок великого завантаження фахівців просимо записуватися на прийом заздалегідь. Тільки в цьому випадку ми гарантовано зможемо підібрати зручний для вас час.

  3. Заповнюючи документацію та під час бесіди з лікарем надайте усю відому вам інформацію про стан свого здоров'я, захворювання, алергічні реакції. Не забудьте перерахувати назви лікарських препаратів, що приймаються нині. При першому знайомстві із стоматологом постарайтеся максимально детально розповісти, які стоматологічні проблеми вас турбують, з чого розпочалося захворювання і як розвивалося. Детальна інформація дозволить підібрати найбільш відповідний метод лікування.

  4. Не користуйтеся мобільним телефоном під час лікування, включайте беззвучний режим при вході в клініку.

  5. Просимо відноситися з розумінням і терпінням, якщо доктор затримує час вашого прийому до 30 хвилин, оскільки бувають ситуації коли лікування вимагає більше виділеного часу.

  6. Неповнолітні пацієнти повинні звертатися в клініку тільки у супроводі дорослих представників.

  7. Оплата медичних послуг проводиться за розцінками прейскуранта на стойці адміністратора після кожного прийому стоматолога. У клініці передбачений як готівковий, так і безготівкий розрахунок.

  8. Виконуйте усі вказівки і рекомендації лікаря.

Зв’язок