Телефон +38 (095) 601 82 88
Пн-Пт: 9.00-20.00  Сб: 10.00-18.00  Нд: вихідний
Телефон +38 (095) 601 82 88
Пн-Пт: 9.00-20.00  Сб: 10.00-18.00  Нд: вихідний

Санітарно-гігієнічний режим

Високий рівень стоматологічних послуг проявляється не лише в найсучаснішому устаткуванні, технологіях, досвіді і знаннях лікарів. Особлива увага в нашій клініці приділяється підтримці чистоти. У своїй роботі ми керуємося найбільш передовими технологіями і принципами асептики і антисептики. Режим роботи стоматологічної клініки "Акварель Дент" підтримується згідно з новітніми санітарними правилами і нормами та санітарноепідеміологічними вимогами до медичних організацій, що здійснюють медичну діяльність. Здоров'я і безпека пацієнтів для нас є найпріоритетнішим направленням.

На усіх етапах циклу експлуатації устаткування і інструментів (зберігання - використання - дезинфекція - передстерилізаційне очищення - стерилізація - зберігання) здійснюється строгий багаторівневий контроль чистоти, який підтверджується спеціальними маркерами і реєструється в журналах. Стерилізаційна нашої клініки обладнана найсучаснішим устаткуванням, яке сертифіковане в Україні і зареєстроване в Міністерстві охорони здоров'я : автоклав Getidy (Китай), пакувальна машина Euroseal 2001plus (Euronda S.p.A., Італія).

Для кожного пацієнта використовується індивідуальне стерильне укладання інструментарію, борів, наконечників, слюновідсмоктувачів. Відвідування кабінету можливе тільки в одноразових бахілах, які ізолюють взуття. Лікарі і асистенти працюють в одноразових рукавичках і масках. Після кожного прийому пацієнта використані одноразові матеріали утилізуються, кабінет і устаткування проходять цикл антисептичної обробки.

Окрім підтримки відповідного санітарно-гігієнічного режиму під час роботи керівництво клініки піклується про чистоту міста, довкілля і безпеку громадян. Утилізуючи відходи ми керуємося сучасними санітарними правилами і нормами.

 

У ЗВ`ЯЗКУ З ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЮ СИТУАЦІЄЮ В КРАЇНІ МИ ПІДСИЛИЛИ ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ В КЛІНІЦІ!

  • У зоні очікування пацієнтів встановлені дозатори з антисептичним засобом для обробки рук.

  • Збільшено кількість обробок робочих поверхонь, стійки адміністратора, підлог, дверних ручок і т.д. із застосуванням дезінфікуючих засобів, максимально використовуємо одноразові матеріали та відразу утилізуємо їх.

  • Посилено контроль доступу співробітників до робочих місць: за наявності у них будь-яких ознак ГРВІ, просимо залишитися вдома і обов’язково звернутися до лікаря. Усі працівники клініки працюють виключно в засобах індивідуального захисту (халат, маска, рукавички, шапочка) та щодня проходять процедуру вимірювання температури тіла.

  • У кабінетах прийому пацієнтів проводиться дезінфекція із застосуванням кварцових (бактерицидних) ламп. Ці лампи вбивають віруси, бактерії, цвіль, грибки, дріжджі, спори та інші інфекційні організми.

  • Збільшено кількість провітрювання приміщень.

Зв’язок