Телефон +38 (095) 601 82 88
Пн-Пт: 9.00-20.00  Сб: 10.00-18.00  Нд: вихідний
Телефон +38 (095) 601 82 88
Пн-Пт: 9.00-20.00  Сб: 10.00-18.00  Нд: вихідний

Встановлення вінірів

Вініри - керамічні (фарфорові) або композитні накладки, що покривають вестибулярну(передня) поверхню зуба. Залежно від матеріалу вініри можуть бути керамічними і композитними. Керамічні вініри - це тонкі накладки з кераміки (фарфору) на передній поверхні зубів, які створюються в спеціальній лабораторії у декілька етапів. У свою чергу композитні вініри найчастіше виготовляються прямо на зубах в порожнині рота.

 

Що таке керамічні вініри?

Оскільки стоматологові необхідно досягти не лише естетики (краси), але і правильної функціональності, у цьому відмінно допомагають вініри, які як тонкі накладки можуть впорається з поставленим завданням.

 

 

Вініри встановлюються лише за показаннями!

  1. Виправлення порушення форми зубів (травми, стирання)
  2. Змінені за кольором зуби (пігментні плями, тріщини емалі зуба, вікові зміни кольору)
  3. Наявність діастем(проміжків між передніми зубами)
  4. Ясенна посмішка (коли при широкій посмішці видна значна частина ясен на верхній щелепі)
  5. Множинні пломби, змінені в кольорі.

 

Як відбувається вибір вінірів?

Вид і колір вініру підбирають з урахуванням побажань пацієнта (відносно кольору, форми), а також рекомендацій стоматолога.

 

! Кожен випадок індивідуальний! Тому щоб дізнатися напевно підходять вам накладки або ні, уточнити ціну вінірів - потрібна консультація і діагностика у фахівця.

 

Чи можна носити вініри?

Ми поставили це питання нашим ортопедам і ось що вони нам відповіли:

"Вініри можна встановити на такі зуби як різці і ікла (фронтальні зуби верхньої щелепи), а так само зуби, які входять в зону посмішки".

В основному тому, що мета установки вінірів - це впоратися з естетичним недоліком передніх зубів. Оскільки в зону посмішки входять, найчастіше, фронтальні (передні зуби), і менш помітні премоляри.

Зв’язок