Телефон +38 (095) 601 82 88
Пн-Пт: 9.00-20.00  Сб: 10.00-18.00  Нд: вихідний
Телефон +38 (095) 601 82 88
Пн-Пт: 9.00-20.00  Сб: 10.00-18.00  Нд: вихідний

Протезування зубів

Керамічні вініри і вкладки, усі види коронок і протезів - усе це в стоматології називається протезуванням зубів. З їх допомогою ортопеди міняють форму зубів, роблять її естетично красивою і привабливою, відновлюють зруйновані і пошкоджені зуби, роблять краще протезування передніх зубів, протезування при повній відсутності зубів, а також заміщають відсутні. Багатьом може здатися, що під словом протезування ховається щось громіздке, незручне і помітне усім, хто вас оточує. Це абсолютно не так! Це просто термін. Сучасні методи лікування і способи протезування зубів не відмітні від справжніх зубів, а в окремих випадках навіть перевершують їх по красі і міцності.

 

Види і способи протезування зубів

Існує безліч варіантів протезування зубів залежно від проблеми пацієнта, стану ротової порожнини і індивідуальних побажань. Завданням ортопедичного лікування є відновлення естетики і жувальної функції зубів. Вибір методу залежить від кожного індивідуального випадку і того завдання, яке стоїть перед лікарем стоматологом-ортопедом. За принципом фіксації в ротовій порожнині можна розділити на три группы:

  • Коронки
  • Вініри
  • Зубні протези

 

Етапи протезування зубів

1. Первинна консультація і діагностика, рентген.

Ви познайомитеся з лікарем особисто, він огляне стан ротової порожнини, а також вислухає усі ваші побажання. 

 

2. Лікар складе для вас індивідуальний план лікування,

грунтуючись на отриманих діагностичних даних і поточному стані ротової порожнини. Звичайно, він буде враховувати ваші побажання.

 

3. За необхідності напрям до суміжних фахівців.

Міждисциплінарний підхід і колегіальність прийнятих рішень в нашій клініці - не порожні слова. Ретельне попереднє обстеження - запорука правильного лікування. До такого обстеження при необхідності долучаються суміжні фахівці: хірурги, ортодонти і терапевти. Це дозволяє максимально комплексно поглянути на проблему і скласти такий план лікування, результат якого задовольнятиме і команду лікарів, і, що найважливіше, самого пацієнта.

 

4. Зняття зліпків, установка тимчасових коронок.

В нашій клініці ми найточніше визначаємо колір ваших зубів. Таким чином, коронки, вініри або протези виглядатимуть максимально натурально і ніхто не відрізнить їх від справжніх зубів. 

 

5. Виготовлення готової конструкції.

Лікарі клініки Акварель Дент віддають перевагу матеріалам і технологіям нового покоління.

 

6. Візит в клініку для примірки готової конструкції і фіксація.

Стоматолог-ортопед - архітектор ваших майбутніх зубів. Він контролює лікування пацієнта на кожному етапі. Це фахівець, з якого найчастіше все розпочинається, і той, хто закінчує лікування. Ми створюємо високоякісні і точні коронки та вініри. Це приклад індивідуальної ексклюзивної роботи, вищого пілотажу в області сучасної стоматології.

 

8. Білосніжна посмішка на довгі роки.

Стоматологічна клініка Акварель Дент зібрала команду чудових фахівців. Ми забезпечуємо якісне протезування зубів у Вишневому і гарантуємо, що наша робота подарує вам радість та спокій надовго. Нехай красива посмішка стане вашою візитною карткою!

Зв’язок