Телефон +38 (095) 601 82 88
Пн-Пт: 9.00-20.00  Сб: 10.00-18.00  Нд: вихідний
Телефон +38 (095) 601 82 88
Пн-Пт: 9.00-20.00  Сб: 10.00-18.00  Нд: вихідний

У стоматологічній клініці "Акварель Дент"

ми надаємо хірургічні послуги:

  • видалення зубів;

  • видалення новоутворення у ротовій порожнині;

  • проведення підготовки та імплантації зубів;

  • виконання реконструктивної операції на яснах.

Наша стоматологія має сучасне обладнання для малотравматичних, безкровних інвазивних процедур. Наші інструменти скорочують тривалість відновлювального періоду та хворобливих відчуттів після операції. Доступні 2 види анестезії - аплікаційна та інфільтраційна.

Ми дотримуємося норм програми захисту пацієнтів від вірусних захворювань (АнтиСНІД, АнтиГепатит), тому всі маніпуляції – від ін'єкції анестетика до накладання швів виконуються в умовах суворої стерильності. Ціни на складні хірургічні послуги у стоматології «Акварель Дент» – одні з найдоступніших у Києво-Святошинському районі.

 


Чим займається хірургічна стоматологія?

У нашій стоматології видаляють одно-, багатокореневі зуби та дистоповані вісімки. Також у наших клініках видаляють кісти та гранульоми із збереженням коріння зубів – гемісекція, резекція верхівки кореня.

Якісно зроблена підготовча операція гарантує успіх більш дорогого втручання — двоетапної імплантації. При нестандартному положенні гайморових пазух виконується підняття їхнього дна (синус-ліфтинг), при витончення щелепної кістки - підсадка кістки.

Зв’язок