Телефон +38 (095) 601 82 88
Пн-Пт: 9.00-20.00  Сб: 10.00-18.00  Нд: вихідний
Телефон +38 (095) 601 82 88
Пн-Пт: 9.00-20.00  Сб: 10.00-18.00  Нд: вихідний

Лікування зубів у дітей

Дитяча стоматологія – це особливий напрямок у медицині. Маленькі пацієнти вимагають продуманого та делікатного підходу, не терплять помилок з боку лікаря. Якщо ви переживаєте, як дитина сприйме прийом у лікаря - можете не турбуватися, сімейна стоматологія «Акварель Дент» дбає про пацієнтів будь-якого віку, тому пропонує дуже комфортні умови для дітей та найдбайливіший підхід.

Записатися на прийом до дитячого лікаря-стоматолога слід, як тільки прорізалися зуби - чим раніше ви почнете знайомити малюка зі стоматологічним кабінетом, тим краще буде і для нього, і для вас. Систематичне відвідування дитячого стоматолога допоможе запобігти появі небезпечних захворювань, а також підібрати підходящий догляд за порожниною рота відповідно до віку, адже догляд за молочними зубами та їх ніжною емаллю відрізняється від догляду для дорослих. Молочні зуби легко пошкодити і "запустити" - при ранній втраті молочного зуба через карієс - виникне необхідність встановлення платівки для підтримки місця для майбутнього постійного зуба, а це зайве втручання та занепокоєння. Крім того, ураження на молочному зубі може перейти на постійний, і зуб проріжеться вже "хворим".

Особливий підхід

Прийом дитячого стоматолога – це цілий ритуал з іграми та подарунками. Ми завжди робимо маленьким пацієнтам приємні сюрпризи після огляду або лікування на знак подяки за хоробрість, а також для того, щоб наступного разу дитина сміливіша і охочіше йшла до клініки. 

Пам'ятайте, що дуже важливо з дитинства закласти правильне ставлення до стоматології – це стане запорукою здоров'я зубів на все життя!

Зв’язок